Skip to main content
Wysyłka w 24h

RCW800WiFi

Rejestrator temperatury i wilgotności

625,00 768,75 zł brutto

szt.

Rejestrator temperatury RCW800wifi z wyświetlaniem bieżących wartości na wyświetlaczu LCD, z komunikacją z platformą www.i-elitech.com 
Konfigurację rejestratora dokonuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może zostać umieszczony w dowolnym miejscu w zasięgu sieci WiFi. Rejestrator wysyła zapisane dane na serwer, użytkownik po zarejestrowaniu się na platformie www.i-elitech.com może analizować dane, dokonywać zmiany w konfiguracji rejestratora.  Jeśli rejestrator czasowo traci połączenie z internetem, pomiary temperatury są zapisywane w pamięci wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu połączenia z internetem wysyłane na serwer. RCW800wifi znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędna jest archiwizacja temperatury.  W pamięci rejestratora przechowywane są wartości maksymalne i minimalne temperatury. Użytkownik ma możliwość konfiguracji progów temperatury i wilgotnosci, przekroczenie których uruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie wysłane na wskazane adresy e-mail.  Urządzenie posiada port do podłączenia zewnętrznej sądy pomiarowej, czujnik temperatury/wilgotnosci. Rejestrator znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędna jest archiwizacja temperatury i wilgotności. Szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Podgląd max i minimalnej temperatury/wilgtoności zmierzonej, sygnalizacja optyczna i dźwiękowa przekroczonych progów alarmowych. Zastosowanie w systemie HACCP do monitorowania temperatury/wilgotności w tzw. punktach krytycznych celem obserwacji i rejestracji temperatury/wilgtoności powietrza.
Rejestrator został wyposażony w aplikację na Androida oraz iOS App. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie, użytkownik z pozycji telefonu może dokonać zmian w konfiguracji rejestratora. Alarmy wysyłane przez RCW600wifi są przesyłane na wskazane adresy e-mial oraz na smatfrony z zainstalowaną aplikacją.


Aplikacja Android Aplikacja iOS  
Aplikacja iOS App

Do zastosowań w systemie HACCP rejestrator może zostać wyposażony w świadectwo wzorcowania przyrządu, cena 159,00zł netto.

Pomiar

temperatury i wilgotności

Rozdzielczość

0,1°, 0,1%

 

Wyświetlacz

LCD

Zakres

-40...+70°C; 10..90% wilgotności względnej

Dokładność

± 1°C (-25 ...0°C), ±0,5°C (0..40°C) dla obrazu ± 2°C

± 5% RH

Czujniki

zewnętrzne 

Częstotliwość próbkowania

od 1 minuty do 24 godzin

Pamięć nieulotna

20000 punktów pomiarowych

Alarmy

temperatury i wilgotności

Zasilanie

bateria litowa 3,7V 1100mAH 

Obudowa

 80 x 110 x 28 mm

Montaż

uchwyt montażowy / naścienny

Współpraca

Windows7 / 8/10

Opcje

za dodatkową opłatą dołączane jest Świadectwo Wzorcowania przyrządu

Podobne produkty