Skip to main content
Wysyłka w 24h

RCW600WiFi

Rejestrator temperatury

625,00 768,75 zł brutto

szt.

Rejestrator temperatury RCW600wifi z wyświetlaniem bieżących wartości na wyświetlaczu LCD, z komunikacją z platformą www.i-elitech.com 
Konfigurację rejestratora dokonuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może zostać umieszczony w dowolnym miejscu w zasięgu sieci WiFi. Rejestrator wysyła zapisane dane na serwer, użytkownik po zarejestrowaniu się na platformie www.i-elitech.com może analizować dane, dokonywać zmiany w konfiguracji rejestratora.  Jeśli rejestrator czasowo traci połączenie z internetem, pomiary temperatury są zapisywane w pamięci wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu połączenia z internetem wysyłane na serwer. RCW600wifi znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędna jest archiwizacja temperatury.  W pamięci rejestratora przechowywane są wartości maksymalne i minimalne temperatury. Użytkownik ma możliwość konfiguracji progów temperatury, przekroczenie których uruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie wysłane na wskazane adresy e-mail.  Urządzenie posiada dwa porty do podłączenia zewnętrznych sąd pomiarowych, czujników temperatury. Rejestrator znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędna jest archiwizacja temperatury. Szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Podgląd max i minimalnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna i dźwiękowa przekroczonych progów alarmowych. Zastosowanie w systemie HACCP do monitorowania temperatury w tzw. punktach krytycznych celem obserwacji i rejestracji temperatury powietrza.
Rejestrator został wyposażony w aplikację na Androida oraz iOS App. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie, użytkownik z pozycji telefonu może dokonać zmian w konfiguracji rejestratora. Alarmy wysyłane przez RCW600wifi są przesyłane na wskazane adresy e-mial oraz na smatfrony z zainstalowaną aplikacją. 
Aplikacja Android
Aplikacja iOS App  

Do zastosowań w systemie HACCP rejestrator może zostać wyposażony w świadectwo wzorcowania przyrządu, cena 149,00zł netto.

Pomiar

temperatury

Rozdzielczość

0,1°C

 

Wyświetlacz

LCD

Zakres

-40...+70°C

Dokładność

±1°C (-25...0°C), ±0,5°C (0..40°C) dla pozostałych ±2°C

 

Czujniki

dwa czujniki zewnętrzne NTC 10kΩ przy 25°C, B25/50=3435K, o długości 5mb 

Częstotliwość próbkowania

od 1minuta do 24 godzin

Pamięć nieulotna

20000 pomiarów (pamięta wartości nawet w przypadku wyczerpania baterii)

Alarm

temperatury

Zasilanie

bateria litowa 3,7V 1100mAH 

Obudowa

 80x110x28mm

Montaż

uchwyt montażowy 

Współpraca

Windows7/8/10

Opcje

za dodatkową opłatą dołączane jest Świadectwo Wzorcowania przyrządu

rcw600wifi-rejestrator-temperatury-z-funkcja-wifi.-

Podobne produkty