Grafik, twórca treści, Social Media

Poszukujemy osoby na stanowisko: grafik

Opis stanowiska:

  • tworzenie materiałów promocyjnych, ulotek i katalogów
  • tworzenie treści multimedialnych
  • obsługa kanałów Social Media
  • fotografowanie produktów i tworzenie filmów
  • rozwój sklepu www i aukcji internetowych
  • tworzenie opisów technicznych i instrukcji obsługi

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera
  • znajomość programów graficznych  Adobe, Corel itp.
  • wiedza z zakresu fotografii i filmowania
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Atuty za dodatkowe umiejętności:

  • zacięcie do copywriting i infografik
  • samodzielność i chęć do realizacji własnych pomysłów marketingowych
  • biegła znajomość języków obcych
  • pasjonaci elektroniki, automatyki, nowych technologii oraz osoby z zainteresowaniami DYI, bardzo mile widziani

Możesz liczyć na:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie + premia za wyniki
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • szkolenia i nauka języków obcych
  • możliwość rozwoju i awansu
  • możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu nowoczesnego e-commerce w rynku polski i międzynarodowym oraz wdrażania nowoczesnych metod promocji
  • praca w ciekawej branży
  • ubezpieczenie grupowe

Miejsce pracy:

  • Stalowa Wola

Wyślij aplikację na e-mail: praca@termoplus.pl lub poniżej przez naszą stronę.